3.2°C, 4Bft. Inloggen

Hieronder staan alle taarten vermeld die in het roeiseizoen 2022-2023 behaald zijn door de competitiesectie van de D.S.R. Proteus-Eretes! Mis jij een taart? Laat het mij alsjeblieft weten via ct@proteus-eretes.nl.

2022-2023

Taartenstand: 17, bokalenstand: 3

BOKALEN

D4*; Quadrip met Jet Polderman, Roos Spee, Brenda Gilling, Mayra Cöp, Esther Menken, Anna Noteboom en st. Annerieke Ohm.
H4*; Gladde Boys met Stan Slingerland, Pieter Jager, Xavier Schoonhoven, Koen Kamstra, Miró Bruinsma, Jeppe Sluis en st. Max Kneppers.
H4+; Zeuven met Lars de Vries, Niels de Vries, Niels van der Ploeg, Rens Dur, Tim Schellekens en Eric Wolfrat.

TAARTEN

Argo Najaars Slotwedstrijden
H4+ poule 1; Zeuven met Rens Dur, Niels van der Ploeg, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Pieter van der Kuyl.

Asopos Najaarswedstrijden
H8+; Broodhuis x Gyros x Fêta combiboot Proteus-Eretes, Gyas en Thêta met Djoerd Belt, Tygho Lampe, Céderic van Rossum en st. Paul Heijnen.
D2x; Anouk & Martiene met Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens.
DEj8+; Dames Voortraining 1 met Hannah Bervoets, Evelien Vos, Fleur Cluistra, Floor Battjes, Rachel Boer, Maaike de Braal, José Dijkshoorn, Stephanie Verheggen en st. Douwe Wielenga.
H4*; U-Boot met Jorn van Beek, Alex van Langen, Jaysen Boedhram, Mark Ketting en st. Milou Dijk.
D4*; Quadrip met Esther Menken, Mayra Cöp, Roos Spee, Jet Polderman en st. Annerieke Ohm.
H4+ poule 1; Zeuven met Eric Wolfrat, Tim Schellekens, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Niels de Vries.
H4+ poule 2; McSnoek met Koen de Regt, Pascal Wijffelaars, Yuval Stassen, Martijn Damman en st. Stan Slingerland.

Army Regatta
H4*; Gladde Boys met Pieter Jager, Xavier Schoonhoven, Jeppe Sluis, Miró Bruinsma en st. Max Kneppers.

Knorrensteijn Memorial Regtta
H4+ poule 1; Zeueven met Lars de Vries, Niels de Vries, Niels van der Ploeg, Rens Dur en st. Tim Schellekens.

Njord Najaarswedstrijden
H4*; A-Boot met Jorn van Beek, Djoerd Belt, Jaysen Boedhram, Mark Ketting en st. Milou van Dijk.
D4*; Quadrip met Mayra Cöp, Anna Notenboom, Brenda Gilling, Esther Menken en st. Annerieke Ohm.

Thêta Herfstregatta
H4+ poule 1; Zeuven met Eric Wolfrat, Niels van der Ploeg, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Tim Schellekens
H4*; Gladde Boys met Xavier Schoonhoven, Pieter Jager, Koen Kamstra, Miró Bruinsma en st. Max Kneppers.
D2x; Flop met Eva Zwaveling en Arla van der Ende.
D4*; Quadrip met Jet Polderman, Mayra Cöp, Brenda Gilling, Esther Menken en st. Annerieke Ohm.

Fylí Agon
H2x; Kwik en Kwak met Lars de Vries en Niels de Vries

 

2021-2022

Taartenstand: 85, bokalenstand: 7

TAARTEN

Fylí Agon
D2x; Gekko's met Kimberley van Batenburg en Anne Spruit
H4+ poule 2; Zeuven met Eric Wolfrat, Tim Schellekens, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Pieter Jager

Thêta Herfstregatta
HErv C4+ poule 1; Principaal met Dajo Stek, Mark van den Berg, Max Bevelander, Furat Alsheikh en st. Jord Jonker
H4+ poule 1; Ouwe Fiets met Lucas Poker, Jasper Boogers, Pim Brouwer, Lars Kleyn Winkel en st. Sebastiaan van Paasen
H4+ poule 2; Beunentotwekreunen met Paul Heijnen, Luuk van der Goot, Djoerd Belt, Céderic van Rossum en st. Charlotte Bourdon

Asopos Najaarswedstrijden
D4+; EJX met Karin van den Berg, Roos Spee, Rintati Roza, Anouk Brandwijk en st. Marjolein Visser
H2x; Steen Papier Bier met Iwan Hoogenboom en Hein Gijsman
HErv C4+; Beuncommissariaat met Jorn van Beek, Alex van Langen, Mees Frensel, Coen Jansen en st. Annika Bart
HOnerv C4+; SG Heren 2 met Martijn Schrama, Abe Hoogeveen, Floris Franken, Dennis Müller en st. Lisette Vegter

Njord Najaarswedstrijden
DErv C4+ poule 1; Afwijkend met Nienke Metzger, Iris Schelleman, Lotte Jansen, Marie Klein Tuente en st. Veerle Hoedemaker
H4+ poule 1; Ouwe Fiets met Lucas Poker, Jasper Boogers, Pim Brouwer, Lars Kleyn Winkel en st. Arno Enthoven
HErv C4+ poule 1; Principaal met Dajo Stek, Jord Jonker, Max Bevelander, Furat Alsheikh en st. Mark van den Berg
D4+ poule 2; nonsTop met Jasmijn Tromp, Evelien Vos, Nynke Krabbenborg, Demi van Kampen en st. Catherine Bessenger

Argo Najaars Slotwedstrijden
H4+ poule 1; Ouwe Fiets met Lucas Poker, Jasper Boogers, Arno Enthoven, Lars Kleyn Winkel en st. Simona Lu
DErv C4+ poule 1; Expliciet met Ella Van Santvliet, Antoinette Torsy, Lisa Kerkhof, Maaike van Schie en st. Bart Stevens
DErv C4+ poule 2; Incrediboot met Laura van de Stadt, Isa Habraken, Iris van Leeuwen, Sasja Dollé en st. Tim Schellekens
HErv C4+ poule 1; Principaal met Dajo Stek, Jord Jonker, Max Bevelander, Mark van den Berg en st. Antonella van Osnabrugge

Nederlands kampioenschap Indoorroeien
DCl 8; Anna Notenboom, Esther Menken, Karin van den Berg, Roos Spee, Jet Polderman, Anouk Brandwijk, Martiene Ubbens en Rintati Roza
HCl 8; Ries Meijssen, Stefan van den Toorn, Steven Coevert, Rik Busschers, Marius Franx, Coen Jansen, Roland Günther en Fedde van der Meer

Gyas-Hunze Race
OC2+; Expeditie ExpediCie met Wito Schuurman, Juliette du Marchie Sarvaas en st. Bjorn van der Vuurst
OC4+; Bestuur 75 met Teun Domburg, Merel Bouma, Igor Groot, Jesse Voskuilen en st. Céderic van Rossum
H4+ Poule 1; Zeuven met Eric Wolfrat, Niels van der Ploeg, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Tim Schellekens

Heineken Openings Toernooi
D2-; I2 met José Dijkshoorn en Odessa Schokker
DOnerv C4+ BB poule 3; Sneller dan 3*10^8 met Lisa Hekkenberg, Roelie Ootes, Stefanie Broer, Saana Taal en st. Tijmen van den Kieboom
H2-; PSIdi Gonzales met Pim Jansen en Saul Pennings

Aegir Lentesprint
DOnerv C4+ SB poule 3; Progressie met Anna Geluk, Hannah Boerlijst, Sterre Joore, Julia Ansems en st. Ava De Haan
HOnerv C4+ SB poule 1; (D)FC Barf met Abe Hoogeveen, Bram van der Eng, Bas Slingerland, Floris Franken en st. Lisette Vegter
HOnerv C4+ SB poule 2; Parallel met Jasper Tillie, Tom van Koten, Rink van Hartingsveldt, Eren Özdemir en st. Maarten Vermeer
HOnerv C4+ SB poule 4; Consitent met Daan Engelen, Joost de Nijs, Koen de Regt, Felix Terwel en st. Stan Slingerland

Tweehead
D2x poule 1; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens

Skiffhead
D1x; Esther Spruit

Skøll Cup
D2x poule 1; Martiene Ubbens en Anouk Brandwijk
Voorzitters1x; Julia van Oosterhout
H4+ poule 1; Beuncommissariaat met Mees Frensel, Alex van Langen, Jorn van Beek, Luigi Maiorano en st. Annerieke Ohm
DE1x; Ingmar Visser

Traianus Regatta
HOnerv C4+ SB poule 1; (D)FC Barf met Bram van der Eng, Abe Hoogeveen, Floris Franken, Bas Slingerland en st. Carlijn Brugmans
DOnerv C4+ SB poule 3; Incapeddels met Lili Bóta, Esther Wit, Thura van der Schans, Hanne Buit en st. Jorrit van Heijst
 
Proteus-Eretes in ‘t Lang
H2-; PSIdi Gonzales met Pim Jansen en Saul Pennings
H2x; Steen Papier Bier met Iwan Hoogenboom en Hein Gijsman            
HOnerv C4+; (D)FC Barf met Bram van der Eng, Martijn Schrama, Floris Franken, Bas Slingerland en st. Lisette Vegter
D1x; Esther Spruit                    
H4+ Poule 1; Zeuven met Eric Wolfrat, Tim Schellekens, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Lisette Vegter
D2x Poule 1; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens            
H4+ Poule 3; Canes ad Remos met Christiaan Duifs, Jan-Paul Metz, Jesper Klomp, André de Hartog en st. Christian Plevier
Mix2x; One 4s met Vincent Kuijs en José Dijkshoorn            
 
Proteus-Eretes in ‘t Kort
D4*; Red de Fries met Isabel Goes, Katherine Lawrence, Nynke Meesters, Nadine Tiessen en st. Céline Van Wassenhove
H2x; Dubbel Onnorthodox met Yoari Karelsz en Jeroen Groot
Mix2x; BeunH00s met Céderic van Rossum en Antonella van Osnabrugge
Competitie-commissaris1x; Compopapa74voeend met Alex van Langen
D1x; Esther Spruit
HOnerv C4; (D)FC Barf met Bram van der Eng, Martijn Schrama, Floris Franken, Bas Slingerland en st. Lisette Vegter
Open Erv C4+; De Vlam in de Pippa met Tom Dijkhuis, Wouter Klein, Ries Meijssen, Fem de Jong en st. Max Jager
Derv C4+; Exotherm met Vera Saaman, Daan Smulders, Juliette du Marchie Sarvaas, Cathelijn Bogers en st. Sacha Olsthoorn
D2x; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens
H4+; Zeuven met Eric Wolfrat, Niels van der Ploeg, Niels de Vries, Lars de Vries met st. Lisette Vegter
 
Saurus International Regatta
D4*; Quadrip met Jet Polderman, Mayra Cöp, Roos Spee, Esther Menken en st. Annerieke Ohm
HOnerv C4+ SB poule 1; (D)FC Barf met Casper Thostrup, Abe Hoogeveen, Floris Franken, Bram van der Eng en st. Lisette Vegter    
Open-commissie C4+; Nog Eendje Dan met Wito Schuurman, Tanja van der Hoorn, Juliette du Marchie Sarvaas, Leanne Oosterlaan en st. Hannah Godding
 
Asopos Driekamp
D1x; Esther Spruit
H4+ poule 1; Beuncommissariaat met Mees Frensel, Alex van Langen, Jorn van Beek, Luigi Maiorano en st. Lisanne van Etten
D4+ poule 2; Natúúrlijk met Suzanne Rademaker, Jasmijn Ponssen, Anouk Groenendijk (de Laak), Lotte van Dongen en st. Ewout van der Heijden
D2x poule 1; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens 
H2x; Steen Papier Bier met Iwan Hoogenboom en Hein Gijsman

Rottebokaal
HOnerv C4+ BB poule 2; The Brow Code met Niek Appels, Lucas Blonk, Niels van der Voort, Arno Soetens en st. Bengt Wesselink
DOnerv C4+ BB poule 1; Sneller dan 3*10^8 met Lisa Hekkenberg, Lara van Iperen, Sophie Kreuwel, Roelie Ootes en st. Tijmen van den Kieboom
D4*; Quadrip met Mayra Cöp, Fem de Jong, Esther Spruit, Brenda Gilling en st. Annerieke Ohm
HOnerv C4+ SB poule 1; (D)FC Barf met Roan Raben, Abe Hoogeveen, Floris Franken, Bas Slingerland en st. Lisette Vegter
DOnerv C4+ BB poule 5; sPEctaculair met Anouk Boer, Ellen Zwiers, Elise Dang, Linsy Marques en st. Melissa Meertens

Heineken Okeanos Competitie Tweekamp
HOnerv C4+ SB poule 3; The Rowing Stones met Vito Elsman, Michiel Pater, Lennart van der Peet, Sem van Schoonhoven en st. Mathijn Brink
D2x poule 1; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens
D1x; Esther Spruit
H2x; Steen Papier Bier met Iwan Hoogenboom en Hein Gijsman
H4+ poule 1; Zeuven met Eric Wolfrat, Niels van der Ploeg, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Iris van Leeuwen

Euros Drienerlo Regatta
H2-; PSIdi Gonzales met Pim Jansen en Saul Pennings
H4+ poule 1; Zeuven met Rens Dur, Niels van der Ploeg, Niels de Vries, Lars de Vries en st. Iris van Leeuwen
H4+ poule 2; Gladde Dopjes met Thom Rooijmans, Koen Kamstra, Jeppe sluis, Miró Bruinsma en st. Mette Roelfsema
D1x; Esther Spruit
BestuursC2+; Vo voor het DB! met Merel Bouma en Igor Groot en st. Julia van Oosterhout

Orca Competitie Slotwedstrijden
HOnerv C4+ SB poule 1; (D)FC Barf met Bram van der Eng, Abe Hoogeveen, Floris Franken, Bas Slingerland en st. Lisette Vegter
D1x; Esther Spruit
D2-; EJDubbelD met Eva Zwaveling en Heleen Huijsmans
H2-; PSIdi Gonzales met Pim Jansen en Saul Pennings
D2x; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens
H4*; Beunen tot we Kreuenen met Paul Heijnen, Jaysen Boedhram, Tygho Lampe, Djoerd Belt en st. Milou Dijk
HOnerv C4+ NSK ; (D)FC Barf met Bram van der Eng, Abe Hoogeveen, Floris Franken, Bas Slingerland en st. Lisette Vegter

Gyas Meerkamp
H4+ poule 1; Beuncommissariaat; Mees Frensel, Alex van Langen, Jorn van Beek, Luigi Maiorano en st. Lisanne van Etten.
D4+; Hocus Focus met Vera van Dijk, Els Brouwer, Helena den Ouden, Irene Backers en st, Marijke de Groot.
H8+; Rigoreus met Quinten Nouwens, Jord Jonker, Dajo Stek, Johannes Ketelaars, Max Bevelander, Douwe Wielenga, Mark van den Berg, Furat Alsheikh en st. Merel Triemstra.


BOKALEN

Najaarsbokaal
H4+; Ouwe Fiets met Lucas Poker, Jasper Boogers, Pim Brouwer, Arno Enthoven en Lars Kleyn Winkel
HErv C4+; Principaal met Dajo Stek, Mark van den Berg, Max Bevelander, Furat Alsheikh en Jord Jonker

Voorjaarsseizoen
D1x; Esther Spruit
D2x; Anouk Brandwijk en Martiene Ubbens
H2x; Steen Papier Bier met Iwan Hoogenboom en Hein Gijsman
H2-; PSIdi Gonzales met Pim Jansen en Saul Pennings
H4*; Beunen tot we kreunen met Céderic van Rossum, Djoerd Belt, Jaysen Boedhram, Luuk van der Groot, Paul Heijnen en Tygho Lampe.
H4+; Zeuven met Lars de Vries, Niels de Vries, Niels van der Ploeg, Rens Dur, Tim Schellekens en Eric Wolfrat.
HOnerv C4+ SB; (D)FC Barf met Floris Franken, Bram van der Eng, Freek Braspenning, Abe Hoogeveen, Bas Slingerland, Casper Thostrup, Roan Raben en st. Lisette Vegter

 

2020-2021

Taartenstand: 7, bokalenstand: 0

Hieronder staan alle taarten vermeld die in het roeiseizoen 2020-2021 behaald zijn door de competitiesectie van de D.S.R. Proteus-Eretes! Mis jij een taart? Laat het mij alsjeblieft weten via ct@proteus-eretes.nl.

TAARTEN

Fylí Agon
H4+; Steen Papier Bier met Nick Borst, Hein Gijsman, Iwan Hoogenboom, Jasper Coppen en st. Esmee Talens

Thêta Herfstregatta
DErv C4+ poule 2; Exotherm met Suus Konings, Sacha Olsthoorn Juliette du Marchie Sarvaas, Cathelijn Bogers en st. Robert Heemskerk

PEiL
H4+; Labiel met Saul Pennings, Stan van Nieuwamerongen, Lars Kleyn Winkel en st. Eben Rogers
D2x; Syntweetisch met Jasmijn Ponssen en Lotte van Dongen
HOnerv Blok 5; Kingfishers met Niels van Breukelen, Jordy Krap, Hein Wesseling, Roderick Wanjon en st. Quinten Schimmel

PEiK
D1x; Kimberley van Batenburg
HErv 4+; Grande met Teunis de Beer, Noud van Bohemen, Marnix Tijhuis, Renze Dijkhuizen en st. Robbert van der Mooren

 

2019-2020

Taartenstand: 13, bokalenstand: 3

Hieronder staan alle taarten vermeld die in het roeiseizoen 2019-2020 behaald zijn door de competitiesectie van de D.S.R. Proteus-Eretes! Mis jij een taart? Laat het mij alsjeblieft weten via ct@proteus-eretes.nl.

TAARTEN

Thêta Herfstregatta
H2x; Two and a Tall Men met Bart van Vliet en Tom van Woudenberg.

Knorrensteijn Memorial Regatta
D4*; (B)roeikas(t)effect met Sofie Rosenberg, Nelleke Scheijen, Renée van Zanten, Romy Zwetsloot en st. Jaep Koning

Asopos Najaars
H2x; Two and a Tall Men met Thijs Moret en Bart van Vliet.
H4-; Proteus  met Mitch Geraedts, Edwin van Tongeren, Matthijs Bijman en Gerald van der Geugten.
D4*; (B)roeikas(t)effect met Sofie Rosenberg, Nelleke Scheijen, Renée van Zanten, Romy Zwetsloot en st. Jaep Koning.
H8+; Labiel met Arno Enthoven, Tim Geukers, Frank te Loo, Stan van Nieuwamerongen, Lucas Poker, Lars kleyn Winkel, Sebastiaan van Paasen, Jasper Boogers en st. Annelies ter Pelkwijk

Novembervieren
D4*; (B)roeikas(t)effect met Sofie Rosenberg, Camiela Jonker, Renée van Zanten, Romy Zwetsloot en st. Jaep Koning

Argo Najaars
H4+ poule 2; SPAM, met Jelmer Bloemhof, Mees Beumer, Martin van Ingen, Nathan gebraad en st. Eben Rogers
D4*; (B)roeikas(t)effect met Sofie Rosenberg, Nelleke Scheijen, Renée van Zanten, Romy Zwetsloot en st. Jaep Koning.
H2x; Two and a tall men, met Thijs Moret en Bart van Vliet

Gyas-Hunze
4+ D2; Sho(r)t met Rimke Beinema, Louise Guichelaar, Iris van Kan, Marith Huisman en st. Jelmer Bloemhof.
4+ H2; SPAM met Jelmer Bloemhof, Nathan Gebraad, Sander van der Geer, Jesse Voskuilen en st. Iris van Kan
DCl4*; SPAR met Fem de Jong, Esther Menken, Mieke van der Mispel, Charlotte Stokman en st. Louise Guichelaar.

BOKALEN

Najaarsbokaal
D4*; (B)roeikas(t)effect met Sofie Rosenberg, Nelleke Scheijen, Renée van Zanten, Romy Zwetsloot en st. Jaep Koning.
H2x; Thijs Moret, Bart van Vliet en Tom van Woudenberg

Verenigingsbokaal Najaar
Ouderejaars competitiesectie