Je maakt gebruik van een sterk verouderde en niet ondersteunde browser. Update naar Internet Explorer 8 of download Firefox of Google Chrome!
Je maakt gebruik van een verouderde en niet volledig ondersteunde browser. Update naar Internet Explorer 8 of download Firefox of Google Chrome!
Wind: 0 bft. (O)
Buitentemp: 4 °C
Gevoelstemp: 1°C

Zon op: 8:11 am
Zon onder: 4:43 pm
Laatste update: 10:00
D.S.R. PROTEUS-ERETES
Rotterdamseweg 362a
2628AT Delft

Tel.nr: 015-2623720
Fax: 015-26112312
Mail: info@proteus-eretes.nl

Wedstrijdploegen 2013-2014

Wedstrijdploegen 2013-2014

  Zwaar Licht Dames
Top Peter Wiersum (Stuur) Arnoud Greidanus Chantal Achterberg
  Sjoerd de Groot Roeland Lievens Ellen Hogerwerf
       
Ouderejaars Maarten van Blokland Aubin Macquart Janneke Voordouw
  Matthijs Meissner Bart Lukkes Leonoor Portengen
  Robert van Houten Bucco van den Berg Marlou Pors
  Vincent Klaassens Sander van Dijk Roos de Jong
    Roel Diekerhof  
       
Middengroep Bart Overes Bart Kootte Alyanne Duker
  Bram Renting Florens Kreuk Fleur Kuhlemeier
  Gijs van der Gugten Gerald van der Geugten Liza van den Berg
  Jeroen Naaborg Gerrit Deen Marlies van der Lugt
  Jiri de Vos Jasper van der Auweraert  
  Julian von der Goltz Kevin Koopman  
  Luc Lenferink Mark IJspeert  
  Peter van Buul Martin Lentz  
  Thijs Scholte Rico Hooijschuur  
  Willem van der Gang Roland Kok  
  Wim Hak Sigurd Ravnan  
    Thijs Boumans  
    Thijs van der Zee  
    Tim Dikland  
       
Eerstejaars Abel Kappenburg

Edwin van Tongeren

Camiela Jonker
  Friso Dam Geert ten Have Dominique Crouwel
  Jasper Slimmens Hans Limburg Jolien Heddes
  Jasper Sprokkereef Marijn van Loo Liselotte Mulder
  Koen Minnaard Marius Franx Merel Dubbeldam
  Maarten de Jong Max Draisma Mieke Rikken
  Matthijs Thoolen Onno Molenaar Noor Holland
  Sander van Katwijk Ramon de Koning Robin van der Meel
  Stefan van der Toorn René Vernooijs Tessa Welter
  Stacey Dutry van Haeften (stuur) Maarten van den Broek (stuur) Annika Koumans (stuur)
       
      Guusje Scheijen
      Mirja Dooren
      Nelleke Scheijen

 

 

Wedstrijdploegen 2012-2013

  Zwaar Licht Dames
Top Peter Wiersum (Stuur) Arnoud Greidanus Chantal Achterberg
    Roeland Lievens Sytske de Groot
      Ellen Hogerwerf
       
Ouderejaars Sjoerd de Groot Aubin Macquart Anna Afoichini
  Maarten van Blokland Bart Lukkes Roos de Jong
  Paul Pontenagel Sander van Dijk  
    Roel Diekerhof  
       
Middengroep Gijs van der Gugten Alexander Valstar Alyanne Duker
  Swen Konings Bucco van den Berg Janneke Voordouw
  Marnix van der Heide Freek Rodenburg Leonoor Portengen
  Robert van Houten Jan-Gerrit Harms Marlou Pors
  Matt Meissner Bart Kootte Martine van der Lelij
  Vincent Klaassens Florens Kreuk  
  Thomas van der Heijden Jasper van der Auweraert  
  Tim Gereadts Sigurd Ravnan  
    Martijn van Sluis  
    Maartje de Hoon (Stuur)  
       
Eerstejaars Bart Overes

Bart van der Lee

Dominique Crouwel
  Bram Renting Bas Pijnacker Hordijk Fleurine van Manen
  Casper Kuyper Gerald van der Geugten Hessel Ridder
  Jasper Sprokkereef Gerrit Deen Kathryn Hing
  Jeroen Naaborg Gijs Bouman Liza van den Berg
  Julian von der Goltz Kevin Koopman Merel Dubbeldam
  Maarten Terlouw Rico Hooijschuur Mieke Rikken
  Max Garber Robert van der Wiel Sylvie Dorn
  Quincy Wols Roland Kok Maarten van den Broek (Stuur)
  Thijs Scholte Thijs Boumans  
  Tom van der Valk Thijs van der Zee  
  Wim Hak Tim Dikland  
  Vera Terlouw (Stuur) Jaap Koning (Stuur)  
  Gijs Verbeeten (Stuur) Merel Vergaaij (Stuur)  

 

Wedstrijdploegen 2011-2012

  Zwaar Licht Dames
Top Peter Wiersum (stuur) Arnoud Greidanus Chantal Achterberg
    Roeland Lievens Sytske de Groot
      Ellen Hogerwerf
       
Ouderejaars Sjoerd de Groot Aubin Macquart Anna Afoichini
  Maarten van Blokland Bart Lukkes  
  Paul Pontenagel Freek Rodenburg  
    Roel Diekerhof  
       
Middengroep Sander van Dijk Alexander Valstar Janice Langeslag
  Thomas Marinissen Bucco van den Berg Laurane Macquart
  Tim Geraedts Martijn van Sluis Anouk Pelser
  Robert van Houten Martin Godding Marijn Renting
  Matt Meissner   Marlou Pors
  Thomas van der Heijden   Roos de Jong
  Peter van Buul    
  Willem van der Gang    
  Swen Konings    
  Jip Pluim    
  Vincent Klaassens    
       
Eerstejaars David Soff Bart Kootte Alyanne Duker
  Marnix van der Heide Florens Kreuk Leonoor Portengen
  Gijs van de Gugten Gerald van der Geugten Martine van der Lelij
  Max Garber Jan-Gerrit Harms Janneke Voordouw
    Jasper van der Auweraert Long Hoang (stuur)
    Kasper Slagter  
    Mark IJspeert  
    Sigurd Ravnan  
    Elke Wennekers (stuur)  

 

Wedstrijdploegen 2010-2011

  Zwaar Licht Dames
Top Peter Wiersum (stuur) Arnoud Greidanus Chantal Achterberg
    Roeland Lievens Sytske de Groot
    Thomas Marinissen  
       
Ouderejaars Sjoerd de Groot Sander van Dijk Anna Afoichini
  Maarten Blokland Johannes van Tienhoven Ellen Hogerwerf
    Bart Lukkes Anouk Pelser
    Gert-Jan Noben  
    Tim Geraedts  
    Jan-Willem Groeneveld  
       
Middengroep Niels Tanke Freek Rodenburg Anniek van Lieshout
  Max van Strien Roel Diekerhof Debbie Ammerlaan
  Mark Naaborg   Laurane Macquart
  Swen Konings   Marlou Pors
  Thomas van der Heijden    
       
Eerstejaars Matthijs Meissner Abel Heinsbroek Esther Wachter
  Guido Slangen Alexander Valstar Janice Langeslag
  Robert van Houten Alexander van Weezel Marijn Renting
  Vincent Klaassens Bas Smit Sophie Glas
  Jan Berends Luten David Dykstra Long Hoang (stuur)
  Jip Pluim Jippe de Groot  
  Willem van der Gang Martin Lentz  
  Scott Hoekstra Seb Harrevelt  
  Maartje de Hoon (stuur) Lyla Kok (stuur)