Je maakt gebruik van een sterk verouderde en niet ondersteunde browser. Update naar Internet Explorer 8 of download Firefox of Google Chrome!
Je maakt gebruik van een verouderde en niet volledig ondersteunde browser. Update naar Internet Explorer 8 of download Firefox of Google Chrome!
Wind: 0 bft. (Z)
Buitentemp: 18 °C
Gevoelstemp: 18°C

Zon op: 7:35 am
Zon onder: 5:13 pm
Laatste update: 12:59
Compoweekend
14 november
D.S.R. PROTEUS-ERETES
Rotterdamseweg 362a
2628AT Delft

Tel.nr: 015-2623720
Fax: 015-26112312
Mail: info@proteus-eretes.nl

OS en WK gangers

Hieronder staat een overzicht van alle roeiers en stuurmannen die namens Proteus-Eretes uitgekomen zijn op Olympische Spelen (OS) of Wereldkampioenschappen. Er wordt onderscheidt gemaakt in het WK voor roeiers jonger dan 23 jaar (WU23), de studenten wereldkampioenschappen (FISU) en het "gewone" WK.
 

2014 Sjoerd de Groot WK Amsterdam, Nederland M8+ 8e
  Peter Wiersum WK   M8+ 8e
  Ellen Hogerwerf WK   W4x 7e
  Chantal Achterberg WK   W4x 7e
  Bart Lukkes WK   LM4x 6e
  Sander van Dijk WK   LM8+ 4e
  Roel Diekerhof WK   LM8+ 4e
  Bart Lukkes WU23 Varese, Italië BLM2x Zilver
  Roos de Jong WU23   BW1x 7e
  Leonoor Portengen WU23   BW4- DQ
  Maarten van Blokland FISU Gravelines, Frankrijk M4- 6e
  Vincent Klaassens FISU   M4- 6e
  Robert van Houten FISU   M4- 6e
  Matthijs Meissner FISU   M4- 6e
  Marlou Pors FISU   W4- 6e
  Janneke Voordouw FISU   W4- 6e
           
2013 Sjoerd de Groot WK Chungju, Zuid Korea M8+ 5e
  Peter Wiersum WK   M8+ 5e
  Chantal Achterberg WK   W4x 4e
  Arnoud Greidanus WK   LM4- 12e
  Ellen Hogerwerf WK   W2- 5e
  Bart Lukkes WU23 Linz, Oostenrijk BLM2x Brons
  Roos de Jong WU23   BW2x   6e 
  Roos de Jong WU23   BW8+ 8e
  Vincent Klaassens WU23   BM8+ 11e
  Maarten van Blokland Universiade  Kazan, Rusland M8+ Brons
           
2012 Chantal Achterberg OS Londen, Groot Brittannië W8+ Brons
  Sytske de Groot OS   W8+ Brons
  Ellen Hogerwerf OS   W2x 8e
  Roeland Lievens OS   LM4- 6e
  Peter Wiersum OS   M8+ 5e
  Arnoud Greidanus WK Plovdiv, Bulgarije LM2- Zilver
  Bart Lukkes WU23 Trakai, Litouwen BLM4x 6e
  Sjoerd de Groot FISU Kazan, Rusland M4- Zilver
  Maarten van Blokland FISU   M2x 5e
  C: Joris Snijders FISU   M2x  
           
2011 Ellen Hogerwerf WK Bled, Slovenië W4- Brons
  Chantal Achterberg WK   W8+ 5e
  Sytske de Groot WK   W8+ 5e
  Peter Wiersum WK   M8+ 6e
  Arnoud Greidanus WK   LM2- 6e
  Roeland Lievens WK   LM4- -
  Ellen Hogerwerf WU23 Bosbaan, Amsterdam BW2- Brons
  Maarten van Blokland WU23   BM4+ 9e
  C: Floor Harms WU23   BLM4x-  
           
2010 Chantal Achterberg WK Lake Karapiro, Nieuw Zeeland W4- Goud
  Sytske de Groot WK   W8+ 5e
  Chantal Achterberg WK   W8+ 5e
  Roeland Lievens WK   LM4- 5e
  Peter Wiersum WK   M8+ 4e
  Ellen Hogerwerf WU23 Brest, Wit-Rusland BW4- 5e
  Anna Afoichini FISU Szeged, Hongarije W4- 4e
           
2009 Chantal Achterberg WK Poznan, Polen W4- Goud
  Sytske de Groot WK   W8+ Zilver
  Chantal Achterberg WK   W8+ Zilver
  Peter Wiersum WK   M8+ Brons
  Roeland Lievens WK   LM4- 6e
  Daan Boonstra WU23 Racice, Tsjechië BLM4- 4e
           
2008 Peter Wiersum OS Peking, China M8+ 4e
  R: Arnoud Greidanus OS   LM4-  
  Roeland Lievens WK Ottensheim, Oostenrijk LM2- 4e
  Arnoud Greidanus WK   LM2- 4e
  C: Lodewiek Meijer WK   LM2-  
  C: Jeroen de Zwart WK   LM2-  
  Luuk Ursem FISU Belgrado, Servië M4- 7e
  Stefanie Langeslag FISU   LW2x 4e
           
2007 Roeland Lievens WK München, Duitsland LM4- 10e
  Peter Wiersum WK   LM8+ Goud
  Arnoud Greidanus WK   LM8+ Goud
  Alwin Snijders WK   LM8+ Goud
  Tom van den Broek WK   LM8+ Goud
  Marshall Godschalk WK   LM8+ Goud
  Gerritjan Eggenkamp WK   M8+ 10e
  Bart Sjenitzer WK   M2- 16e
  Luuk Ursem WU23 Strahtclyde, Groot-Brittannië BM8+ 10e
  Chantal Achterberg WU23   BW4- 4e
           
2006
Arnoud Greidanus
WK
Eton, Groot-Brittannië LM4- 11e
  Tom van den Broek
WK
  LM4- 11e
  Roeland Lievens
WK
  LM8+ 6e
  Peter Kooren
WK
  LM8+ 6e
  Marshall Godschalk
WK
  LM8+ 6e
  Manasse Hutte WU23 Hazewinkel, België BM8+ 11e
  Peter van Asselt FISU Trakai, Litouwen M8+ 6e
  Chantal Achterberg FISU   W4- 4e
  Sytske de Groot FISU   W4- 4e
  Josien Kooman FISU   W4- 4e
  Jorien Leidekker FISU   W4- 4e
  Bibi Klaassen  FISU   W2x  9e
           
2005 Arnoud Greidanus WK Gifu, Japan LM4- 13e
  Tom van den Broek WK   LM4- 13e
  Marshall Godschalk WU23 Amsterdam, Nederland BLM4- 5e
           
2004 Gerritjan Eggenkamp OS Athene, Griekenland M8+ Zilver
  Bart Sjenitzer FISU Brive-la-Gaillarde, Frankrijk M8+ Zilver
  Jasper Bouwmeester FISU   M8+ Zilver
           
2003 Judith van Os WK Milaan, Italië LW4x Zilver
  Alwin Snijders WK   LM2- 4e
  Gerritjan Eggenkamp WK   M4x 12e
           
2002 Judith van Os WK Sevilla, Spanje LW4x Zilver
  Hedi Poot WK   LW2x 5e
  Alwin Snijders WK   LM4- 13e
  Eric Nguyen FISU Nottingham, Groot-Brittanië M8+ Zilver
           
2001 Hedi Poot WK Luzern, Zwitserland LW4x Brons
  Carin ter Beek WK   W4- Brons
  Carin ter Beek WK   W8+ 8e
  Gerritjan Eggenkamp WK   M2x 10e
  Jeroen de Zwart WK   LM8+ 7e
  Ewout Brogt WU23 Linz, Oostenrijk BLM1x 4e
           
2000 Carin ter Beek OS Sydney, Australië W8+ Zilver
  Gijs Kind OS   M8+ 8e
  Niels van der Zwan OS   M8+ 8e
  Gerritjan Eggenkamp OS   M8+ 8e
  Jeroen de Zwart WK Zagreb, Kroatië LM8+ 6e
  Ewout Brogt WU23 Kopenhagen, Denemarken BLM1x 4
           
1999 Carin ter Beek WK St. Catharines, Canada W8+ 4e
  Merlin Vervoorn WK   M4x 4e
  Niels van der Zwan WK   M8+ 5e
  Gijs Kind WK   M8+ 5e
  Olaf Wit WK   M2- 18e
  Niels den Nijs WK   M2- 18e
  Hedi Poot WK   LW2x 6e
           
1998 Carin ter Beek WK Keulen, Duitsland W4- Brons
  Merlin Vervoorn WK   M4x 8e
  Gerritjan Eggenkamp WK   M4x 8e
  Alwin Snijders WU23 Ioannina Lake, Griekenland BM2x 5e
           
1997 Hedi Poot WK Aiguebelette, Frankrijk LW4x Brons
  Gijs Kind WK   M8+ 7e
  Merlin Vervoorn WK   M1x 11e
  Gerritjan Eggenkamp WK   M4x 7e
  Carin ter Beek WK   W4x 7e
  Jenny Daly WK   W2- 11e
  Merlin Vervoorn WU23 Milaan, Italië M1x Goud
  Hedi Poot WU23   BLW2x 6e
           
1996 Niels van der Zwan OS Atlanta, Verenigde Staten M8+ Goud
  R: Gerritjan Eggenkamp OS   M8+  
  C: Adriaan Lieszner OS   M8+  
  Carin ter Beek WK Strathclyde, Groot-Brittannië W4- 7e
  Merlin Vervoorn WU23 Hazewinkel, België BM1x Brons
  Hedi Poot WU23   BLW1x Zilver
  Edgar Snijders WU23   BLM2x 8e
           
1995 Niels van der Zwan WK Tampere, Finland M8+ Zilver
  Merlin Vervoorn WK   M1x 18e
  Gerritjan Eggenkamp WU23 Groningen, Nederland M2x Zilver
  Merlin Vervoorn WU23   M2x Zilver
           
1994 Niels van der Zwan WK Indianapolis, Verenigde Staten M8+ Zilver
  Rens Sanderse WK   M1x 12e
           
1993 Rens Sanderse WK Racice, Tsjechië M4x 7e
  Niels van der Zwan WK   M8+ 5e
           
1992 Niels van der Zwan OS Barcelona, Spanje M4- 5e
  Rens Sanderse FISU Poznan, Polen M1x Goud
           
1991 Niels van der Zwan WK Wenen, Oostenrijk M4- 5e
           
1990 Niels van der Zwan WK Tasmanie, Australë M4- Zilver
  Arthur ten Katen WU23 Linz, Oostenrijk M4x Brons
           
1989 Johan Romme WK Bled, Slovenië LM8+ 5e
  Niels van der Zwan WU23 Amsterdam, Nederland M4- Zilver
           
1985 Chris van den Berg WK Hazewinkel, België M2- 13e
  Johan Romme WK   M2- 13e
  Toine Vergroessen WK   M4x 10e
           
1984 Johan Romme WU23 Kopenhagen, Denemarken BM2- 4e
  Chris van den Berg WU23   BM2- 4e
           
1972 Bernard Luttikhuizen OS München, Duitsland M2+ 14e
  René Kieft OS   M2+ 14e
  Herman Zaanen OS   M2+ 14e
           
1970 Daan d'Hoore WK St. Catharines, Canada M2x 9e
           
1968 Harry Droog OS Mexico City, Mexico M2x Zilver
           
1966 Harry Droog WK Mexico City, Mexico M2x Goud